TAK-REM Sp. z o.o.

ul. Na Ostrowiu 1

80-958 Gdańsk

tel.:+48 58 307 13 03

e-mail:tak-rem@remontowa.com.pl

Nr Krajowego Rejestru Sądowego: KRS 49081

Kapitał zakładowy: 500 000 zł

Mapa stronyE-mail
 Polski  English
 O Firmie   Park Obrabiarkowy   Jakość   Zgodność   Aktualizacja   Kontakt 
  
 O Firmie
 Park Obrabiarkowy
 Jakość
 Zgodność
 Aktualizacja
 Kontakt
Strona główna > Kontakt

TAK-REM Sp. z o.o.
ul. Na Ostrowiu 1
80-958 Gdańsk
tel.:+48 58 307 13 03 fax:+48 58 307 25 26
Prezes TAK-REM: Andrzej Dębicki
tel.:+48 58 307-13-03  e-mail:andrzej.debicki@remontowa.com.pl
Główny technolog: Tomasz Ejsmont

tel.:+48 58 307 13 83 kom.+48 500 170 494e-mail:tomasz.ejsmont@remontowa.com.pl

Szef Produkcji: Piotr Borecki 
tel.:+48 58 307 18 47 kom. +48 501 534 395  e-mail:piotr.borecki@remontowa.com.pl
Szef Marketingu: Andrzej Radlak
tel.:+48 58 307 18 47 kom. +48 502 160 345  e-mail:andrzej.radlak@remontowa.com.pl

Główna Księgowa: Anna Dzionk

tel.:+48 58 307 13 03   e-mail:  anna.dzionk@remontowa.com.pl
Biuro firmy: Marlena Kukian            
 tel.:+48 58 307 13 03  e-mail: marlena.kukian@remontowa.com.pl 




 
Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2006 © Tak-Rem Sp. z o.o.

obróbka skrawaniem, obróbka skrawaniem Gdańsk, obróbka skrawaniem Pomorskie, obróbka metali, naprawa gwintów, produkcja części maszyn, regeneracja części maszyn, wały korbowe, regeneracja wałów korbowych, stocznia remontowa